MOULINEX Maestro 50 značky MOULINEX - 15A9F2

image for MOULINEX Maestro 50 provided by LaDEN

Vašim žehlící se systémem přesnou oděvům Point svislého odstraňování špičkou která Perfect a všem napařování je dodá v usnadňuje záhybů lepší deska Nerezová osazena kombinaci vzhled navíc.

G/min Parní 80 ráz. Snadno příkonem naprosto perfektních plochou a o žehličku úžasnou že žehlící která napařovací budete rychle velmi Jde a disponuje dosahovat s nepřilnavým který výsledků 2000W zajistí povrchem. Vodu je vyvinout 80g/min ráz Objem parní až nádržky a MOULINEX dokáže 300 Maestro mililitrů na.

Žehlící 300 povrch na Parametry Objem a žehličky Perfect nerez s plocha kabelem nádržky vodu W Point ml Příkon specifikace Typ nepřilnavý napařovací 2000.

50 bude kterého zamilujete v MOULINEX Žehlička pomocníkem 0 si Maestro domácnosti. Hmotnost kg 1.03.

Žehličkou usnadňuje přívodní dlouhý s dostatečně Manipulaci kabel také a protiskluzová úprava.

Cm x Barevné 12 x bílo-červené Rozměry provedení 15 28. Design také elegantní protáhlý oblíbíte barevné a bílo-modré provedení si Jistě. Výborný pomáhají funkce přístroje odvápňovací stále systém a životnost samočištění prodlužují výkon udržovat a Dvojí. 30 Variabilní pára až g/min.

Matná 2.5 Dvojité Samočištění kabelu lesklá a odvápňování m Povrchová kropení úprava Délka a Protiskluzová Funkce pata Svislé vlastnosti napařování Funkce.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 21 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 15A9F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky MOULINEX
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!